Rubriky
Rady Srovnávání rozdílů

Jaké druhy nebankovních půjček existují?

Potřebujete nebankovní půjčku a nevíte, kterou si vybrat? Nebo nevíte z jakých půjček si vybírat? neba vás jen zajímá jaké druhy nebankovních půjček existují? Na trhu nebankovních půjček existuje mnoho druhů těchto půjček. Pojďme si je postupně projít.

Půjčky ihned – o tyto půjčky je častý zájem. Jsou to půjčky vyřízené a vyplacené velmi rychle. U malých částek jsou půjčky vyřízeny i do několika minut. Vyplacené jsou obvykle půjčky ihned na účet, ale existují i varianty vyplacení půjčky ihned na ruku.

SMS půjčka je krátkodobá půjčka v řádu stovek či tisícovek. Splatnost je od jednoho dne do měsíce. Obvykle bývá vyplácena na účet. Prostřednictvím SMS zprávy můžete o půjčku požádat a také se dozvíte o výsledku vyřízení půjčky tzn. o schválení či neschválení půjčky.

Pro lidi, kteří nemají příjem nebo nechtějí svůj příjem dokládat jsou půjčky bez doložení příjmu. Právě tento druh půjček se dělí na ty, kdy žadatele příjem nemají a na ty, kdy žadatelé příjem mají a uvedou jej, ale nemusí jej nijak zvlášť dokládat.

Napsat komentář