Rubriky
Napsali na internetu Rady Vlastní zkušenost

Rekonstrukce webových stránek

Přemýšlíte nad rekonstrukcí vašich webovek? Záleží vám více na vzhledu nebo na správném plnění cílů? Chcete, aby se na váš web přišli zákazníci jenom podívat, nebo aby úspěšně dokončili objednávku či vytvořili poptávku? I ten nejkrásnější web vám však nevrátí investice, které jste do něj vložili, pokud nebude správně nastaven a fungovat tak, jak má. Pokud teprve uvažujete o nových webových stránkách, řiďte se heslem v jednoduchosti je krása. Čím víc je web přehlednější, tím rychleji se zákazníci zorientují a najdou to, co hledají. Dohledat výsledky fungování webu pomůže webová analytika.

Jste z Moravy? Tvorba webových stránek je služba, díky kterým Vám připravím webové stránky na míru. Tvorba webových stránek Ostrava, působím po celé České republice, pokud chcete poradit, rád se s Vámi sjednám schůzku a vše podrobně vysvětlím. Máte web, ale nechodí na něj zákazníci? Je těžké najít Váš web ve vyhledávačích? Pracuji i jako SEO konzultant a dostanu Váš web na přední stránky vyhledávačů. Web Vám přivede zákazníky, kteří mají zájem o Vaše služby nebo produkty.

Pokud Vás zajímá více branding než výkon určitě Vás zaujme možnost využití kanálu video reklama online a získat tak možnost budova povědomí o značce. Mezi nejznámější patří reklama na YouTube, dále také na Facebooku na na streamu.

Napsat komentář